وینگ بید

افتتاح بهترین فروشگاه اینترنتی رایگان

به فروشگاه ساز اینترنتی رایگان وینگ بید خوش آمدید! در صورتی که قصد ایجاد بهترین فروشگاه آنلاین رایگان برای فروش بیشتر محصولات خود را دارید، این مقاله میتواند برای شروع به شما کمک کند. لازم بذکر است وینگ بید فروشگاه ساز رایگان است. یعنی لازم نیست هزینه طراحی و اجرا و راهبری و تبلیغات برای ایجاد یک فروشگاه اینترنتی مستقل را پرداخت کنید. تنها با افتتاح یک حساب رایگان به عنوان فروشنده میتوانید به تمام امکاناتی که برای فروش محصولاتتان نیازمندید دست پیدا کنید. برای دستیابی به این امکانات در دیگر سایت های فروشگاه ساز باید هزینه عضویت و دسترسی پرداخت کنید. امکاناتی نظیر ایجاد مزایده یا حراجی وجه تمایز ما با سایر فروشگاه سازها میباشد. همچنین فقط دو درصد از فروش محصولات شما به عنوان کارمزد به وینگ بید تعلق خواهد گرفت. این میزان کمترین کارمزد در میان تمام فروشگاه ساز های فارسی میباشد. بنابراین همین الان شروع کنید!

 

وینگ بید بزرگترین بازار خرده فروشی آنلاین ایران

 

توصیه میکنیم مقاله ما که در آن دلایل ساخت فروشگاه آنلاین و اهمیت کسب درآمد اینترنتی ذکر شده است را مطالعه فرمایید.

 

 • عضویت به عنوان فروشنده در سایت

 1. ابتدا به صفحه حساب کاربری من مراجعه کنید.
 2. باید در فرم عضویت گزینه من یک فروشنده هستم را انتخاب کنید.
 3. مشخصات خود را به زبان انگلیسی وارد کنید.
 4. نام فروشگاه خود را وارد کنید. این نام میتواند فارسی یا انگلیسی باشد. خواهش میکنیم قوانین و مقرارت مربوط به انتخاب نام را مطالعه کنید.
 5. دامنه خود را مشخص کنید. این نام باید بصورت انگلیسی نوشته شود.
 6. شماره تماس خود را وارد فرمایید.
 7. قوانین و مقرارت سایت را مطالعه فرمایید و تیک این گزینه را بزنید.
 8. لطفا تیک گزینه im not a robot را بزنید.
 9. دکمه عضویت را بزنید.
 10. همچنین میتوانید بجای انجام مراحل فوق از گزینه عضویت به وسیله حساب گوگل خود استفاده فرمایید.

 

 • ورود به فروشگاه ساز وینگ بید

 1. نام کاربری و یا ایمیل خود را وارد کنید.
 2. گذر واژه خود را وارد کنید.
 3. لطفا تیک گزینه im not a robot را بزنید.
 4. دکمه ورود را بزنید.
 5. همچنین در صورتیکه با حساب گوگل خود ثبت نام کرده اید میتوانید بجای انجام مراحل فوق از گزینه ورود به وسیله حساب گوگل استفاده فرمایید.

 

 • داشبورد فروشگاه ساز وینگ بید

با ورود به صفحه فروشگاه من میتوانید به داشبورد فروشگاه ساز وینگ بید دسترسی پیدا کنید. لازم بذکر است ابتدا باید عضو سایت و وارد حساب کاربری خود شوید.

 • پیشخوان

در بخش پیشخوان فروشگاه ساز اینترنتی وینگ بید میتوانید آخرین گزارش مربوط به عملکرد فروشگاه خود را مشاهده کنید. همچنین با تکمیل کردن پروفایل خود نشان گر بالای صفحه درصد تکمیل آن را نمایش میدهد. با تکمیل پروفایل خود مشتریان بیشتری جذب خواهید کرد.

 • محصولات

در بخش محصولات میتوانید تمام محصولات خود را با تعداد موجودی آنها مشاهده فرمایید و یا محصولات خود را ویرایش کنید. همچنین میتوانید محصول جدید اضافه کنید.

 • مزایده

بخش مزایده یا حراجی سایت فروشگاه ساز وینگ بید هیجان انگیز ترین قابلیت است که این فروشگاه ساز را از باقی فروشگاه ساز ها متفاوت میکند. شما میتوانید در بخش مزایده برای محصولات خود حراجی های زمان دار ایجاد کنید. کافیست زمان شروع و پایان حراجی و قیمت پایه و گام آن را مشخص کنید. باقی کار ها همانند ایجاد محصول معمولی میباشد.

همچنین میتوانید برای آشنایی بیشتر با انواع مزایده و حراجی این مقاله را مشاهده کنید.

ویا اگر میخواهید با تاریخچه مزایده وحراجی در ایران و جهان آشنا شید و بدونید که چرا باید از مزایده و حراجی استفاده کرد این مقاله را مشاهده فرمایید.

 • سفارشات

در بخش سفارشات میتوانید سفارشاتی که مشتریان فروشگاه اینترنتی برای محصولات شما داده اند را مشاهده فرمایید.

 • کوپن ها

در بخش کوپن ها میتوانید برای محصولات فروشگاه اینترنتی خود کوپن ایجاد کنید و یا کوپن های قبلی که ایجاد کردید را ویرایش کنید. ایجاد کوپن میتواند باعث افزایش فروش فروشگاه اینترنتی شما شود.

 • گزارشات

در بخش گزارشات میتوانید گزارشات دقیق میزان فروش خود را بر حسب زمان های متفاوت مشاهده فرمایید. میتوانید بر اساس گزارشات سیاست های فروش خود را بهبود دهید.

 • نظرات

بخش نظرات مربوط به نظراتی است که مشتریان شما برای محصولات و یا خدمات شما گذاشته اند. میتوانید این نظرات را در این بخش مدیریت کنید.

 • برداشت

در بخش برداشت میتوانید درخواست برداشت وجه فروش محصولات اینترنتی خود را برای وینگ بید ارسال فرمایید. دقت فرمایید باید مبلغی که در حساب شما موجود است از پنجاه هزار تومان بیشتر باشد تا بتوانید برداشت کنید. همچنین حداقل مدت واریز توسط وینگ بید سه روز کاری میباشد. شما باید در بخش تنظیمات مشخصات حساب بانکی خود که مایلید این مبلغ به آن واریز شود را وارد فرمایید.

 • تنظیمات

بخش تنظیمات از پنج زیرگروه تشکیل شده است. بخش فروشگاه مربوط به تنظیمات ظاهری فروشگاه اینترنتی شما است. بخش پرداخت مربوط به مشخصات حساب بانکی شماست که مایلید مبلغ فروش محصولاتتان به آن واریز شود. در بخش حمل و نقل میتوانید نحوه رساندن محصولاتتان به دست مشتری ها را تعریف کنید. در بخش پروفایل اجتماعی میتوانید آدرس صفحات اجتماعی خود همانند صفحه اینستاگرام فروشگاهتان را وارد فرمایید. این صفحات به مشتریان شما نمایش داده میشود. در بخش سئوی فروشگاه در صورت ورود اطلاعات دقیق میتوانید شانس این را داشته باشید که در صفحات گوگل جایگاه خوبی را کسب کنید. همچنین سه گزینه خروج از سیستم،ویرایش حساب و نمایش فروشگاه برای راحتی دسترسی شما عزیزان در این بخش قرار داده شده است.

 

 

مشتری از ما، تامین کالای با کیفیت با شما

به جمع  فروشگاه های وینگ بید بپیوندید

با فروشگاه ساز حرفه ای وینگ بید به راحتی کسب درآمد کنید

مقاله های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید