فروشگاه ساز وینگ بید این امکان را برای شما به وجود آورده تا بدون صرف هیچ هزینه ای، سریع و آسان فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی نموده و به صورت آنلاین محصولات خود را به روشهای مختلف بفروش برسانید. هدف وینگ بید همگانی کردن تجارت الکترونیک در کشور می باشد.
فروشگاه ساز وینگ بید از دو مولفه اصلی تشکیل شده است. اولین مولفه دارا بودن نرم افزارهای ساده و قدرتمند که این امکان را برای شما فراهم می کند تا ظرف مدت چند دقیقه، فروشگاه اینترنتی خود را ایجاد نمایید. مولفه دوم، یک فروشگاه اینترنتی متمرکز که کالاهای متفاوت در آن جمع آوری شده است. این امر از یک طرف باعث کسب و کار بیشتر برای فروشندگان و از طرف دیگر باعث تسریع روند جستجوی خریداران برای یافتن کالای مورد علاقه شان می شود.
برخلاف سایر فروشگاه های آنلاین، وینگ بید یک فروشگاه اینترنتی بسیار غنی را در اختیار فروشندگان قرار خواهد داد تا بتوانند کنترل کاملی بر روی آن داشته باشند. فروشندگان می توانند ظاهر و عملکرد فروشگاه خود را به دلخواه انتخاب نمایند. این موضوع برای اشخاص و یا فروشگاه های کوچکی که به دنبال فروش آنلاین با حفظ هویت و مشخصه های اصلی خود می باشند می تواند کاربرد بیشتری داشته باشد. این افراد و یا فروشگاه ها می توانند آمار خریداران خود را به صورت کامل کنترل کنند.
اگرچه فروشگاه ساز وینگ بید علاقه مند به همکاری با شرکت های بزرگ کشور نیز می باشد، اما خط مشی اصلی فروشگاه ساز وینگ بید توجه بیشتر به اشخاص و فروشگاه های کوچک و یا کمک به افرادی است که در پی یافتن یک راه حل سریع و آسان برای ایجاد فروشگاه اینترنتی می باشند.
وینگ بید از راه های متعددی به افزایش بازدید از فروشگاههای فروشندگان سایت کمک خواهد نمود. همچنین ابزارهای بازاریابی قدرتمندی را در اختیار فروشندگان قرار داده تا بتوانند بازدیدهای خریدارانشان را مدیریت نمایند. از طریق تبلیغات در روزنامه ها، مجلات، بیلبوردها و بنرهای تبلیغاتی و موتورهای جستجو، جهت افزایش بازدید از فروشگاههای شما کوشش خواهد نمود.
استراتژی ما در فروشگاه ساز وینگ بید، آماده سازی نرم افزار، افزایش فروش برای فروشندگان، ایجاد بازار فروش و در نهایت به عنوان حامی خریدار تعیین گردیده است. ما معتقدیم که هر فردی می تواند از فروشگاه ساز وینگ بید با توجه به نیاز خود سود ببرد. برای شروع اینجا کلیک کنید.


شما در ابتدا باید در صفحه عضویت وینگ بید اقدام به ثبت نام نمایید. در هنگام ثبت نام میتوانید یکی از نقش های فروشنده یا خریدار را انتخاب کنید. در صورت انتخاب نقش خریدار شما فقط میتوانید محصولات دیگر فروشگاه ها را خریداری فرمایید. اگر نقش فروشنده را انتخاب فرمایید علاوه بر خرید از دیگر فروشگاه ها میتوانید فروشگاه اینترنتی رایگان خود را افتتاح کنید و محصولات خود را طبق قوانین و مقرارت وینگ بید بفروش برسانید و از مزایای سایت بهره مند شوید. بنابراین شما میتوانید از روش های مختلف مثل راه اندازی رایگان فروشگاه اینترنتی خود کسب درآمد کنید و یا بهترین و ارزان ترین کالای مورد نیاز خود را به سریع ترین روش ممکن خریداری فرمایید.
همچنین اگر قبلا ثبت نام کرده اید میتوانید از صفحه ورود وارد پیشخوان خود شده و از خدمات فروشگاه ساز اینترنتی رایگان وینگ بید استفاده فرمایید. شما می توانید در قسمت فروشگاه من به پیشخوان فروشگاهی خود دسترسی داشته باشید. در این بخش می توانید محصولات و خدمات خود را برای فروش به فروشگاه خود اضافه فرمایید و آمار دقیقی از فروش خود داشته باشید. همچنین برای دسترسی به مزایای فروشگاه ساز وینگ بید کافی است بعد از ثبت نام به این بخش مراجعه فرمایید.


شما میتوانید کلیه قوانین و مقررات سایت وینگ بید را در این صفحه مشاهده فرمایید. همچنین ثبت نام در فروشگاه ساز اینترنتی وینگ بید به معنی پذیرفتن تمامی قوانین و مقرارت آن می باشد.


شما میتوانید کلیه راه های تماس با سایت وینگ بید را در این صفحه مشاهده فرمایید. همچنین می توانید شکایات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق فرم موجود در این صحفه با ما در میان بگذارید.