توسعه وب و بازاریابی

ما یک استودیوی طراحی هستیم که به قدرت طراحی عالی ایمان داریم.

بازاریابی

همکاری با بزرگترین شرکت های بازاریابی باعث شده تا وینگ بید از نظر بازاریابی فروش و برندینگ، در میان برترین ها این زمینه قرار گیرد.

توسعه

ما بروزترین و پر امکانات ترین فروشگاه آنلاین را در اختیار مشتریان قرار میدهیم و به توسعه مداوم خدمات و بروز رسانی آن متعهدیم.

فروش

امروز با توجه به اهمیت مهم آنلاین بودن کسب و کارها، ما تمرکز خود را بر روی افزایش فروش آنلاین برای کسب و کارها متمرکز کرده ایم.

تحلیل بازاریابی

امروزه اهمیت بازاریابی و افزایش دادن قدرت نام تجاری هر شرکت بر هیچ کس پوشیده نیست. با توجه به نمودارهای رو به رو و طبق نظرسنجی هایی که از صاحبین مشاغل و کسب و کارها انجام شده است، این دو مولفه به عنوان مهمترین چالش های کسب و کار عصر حاضر بیان شده است. وینگ بید سعی کرده است که توجه ویژه ای به این دو مولفه داشته باشد و استراتژی های خاصی برای افزایش آن مد نظر دارد. شما میتوانید با استفاده از خدمات فروشگاه ساز و حراجی ساز وینگ بید از مزایا افزایش این دو مولفه مهم برخوردار شوید.

نام تجاری
%
بازاریابی
%

ما برای توسعه فروش مشتریان همواره با بزرگترین شرکت های بازاریابی آنلاین همکاری میکنیم. مشتریان ما به لطف کار ما به طور مداوم شاهد افزایش ترافیک، افزایش وفاداری به نام تجاری و افزایش خریداران جدید هستند.

توسعه دهنده سایت وینگ بید

طراحی
%
توسعه
%
بازاریابی
%

مهارت و تخصص ما

سه مولفه اساسی حراجی ساز و فروشگاه ساز وینگ بید که توجه ویژه ای به آن میشود، طراحی، توسعه و بازاریابی میباشد. ما معتقدیم که در این سه مولفه در ایران جزو برترین ها هستیم. نظرسنجی که در این خصوص انجام پذیرفته است و مشتریان فروشگاه سازها آن را پر کرده اند، که امتیازهای آن را در نمودار مشاهده میفرمایید، این ادعا ما را تایید میکند. سعی وینگ بید همواره بر رضایت مندی مشتریان بوده است. در استراتژی ما مشتریان همیشه اولویت اول هستند و از اهمیت بخصوصی برخوردار هستند.

پشتیبان آنلاین
مشتریان فعال
فروشگاه های فعال
میانگین بازدید یکتا هفتگی